DIH

cvičení…

jak zvolit cvičení – sklapovačky a kliky když nechci nabírat sval. hmotu ale jen si ji udržet při hubnutí..?

Odpovědi
HonzikPernik

Nedělej sety, ale v jednom zátahu velikou dávku.

Sonka Pop

Čau, hele tohle cvičení neznáš – http://www.bo­dyexpress.cz/? Já se na něj teď chystám a myslím, že je super právě na to, co popisuješ :)

Pajka.111

Tak holky, já na ten http://www.bo­dyexpress.cz/ chodím a jsem nadšená. Je to cvičení, které trvá 20 min a je vedeno zkušeným a vyškoleným trenérem. Je to EMS cvičení, což znamená, že se svaly ve vašem těle aktivují pomocí slabých el.impulsů. Nic s sebou není třeba, vše dostanete na místě. Cvičení dává svalům zabrat, takže je třeba regenerace a proto se chodí jednou týdně.

SuzanKa

Rozhodně ano. Já běh miluju a v zimě jsem hodně trpěla, že nemůžu plnohodnotně ven a běhat… Tak jsem si koupila domů pás a je to senzace. Denně na něm běhám, někdy jsem línější, tak třeba jen chodím a super. Mám tento a doporučuju https://www.fit­ham.cz/housefit-tempo-50.

KaraskovaAl

Hele, ono je jedno, jak je veliká, důležité je, že ji využiješ. Jinak teda souhlasím. Shop Fitham je skvělý. Cokoli se týká sportu, kupuju tam. Ten shop mě nikdy nezklamal.

Vercule

Ano, přesně s tímto souhlasím. Jsou fakt profíci. Kolikrát jsem si už nevěděla rady, kde co vyberu a koupím a tady na tom shopu jsem vždy našla to, co jsem hledala. Za mě tento shop mohu jedině doporučit :)

Derrynka

Tak oni tam totiž mají nákupního rádce, který je fakt skvělý :) Já jsem se jím řídila a mám doma stroj, který je přesně pro moje potřeby :)

Honzin8

A toho ákupního rádce mají pro každý stroj? Já bych potřebovala koupit běhací pás… Navede mě ten nákupní rádce? Máš zkušenosti? Nebo co jsi od nich kupovala ty?

Cizecek.M

No, já jsem tohle vyřešila tak, že jsem si doma udělala takovou improvizovanou posilovnu. Nic velkého – mám pás a lavici a krásně to vyhovuje. Jinak perfektní shop je fitham, tam mají na sport na prosto vše :)

Pajka.111

Ahoj, já mám takový problém. Jsem časově hodně vytížená… A to tak, že si rozhodně denně nenajdu hodinku na to, abych se táhla někam do posilovny. Ale… Samozřejmě chci aktivně žít, nechci zakrnět. Docela si pohrávám s myšlenkou, že by nebylo špatné mít doma běhací pás. Co myslíte, je to dobrý nápad? Vyplatí se investice? K vánocům jsem dostala hlavně peníze, tak si pohrávám s myšlenkou, že tohle by byla dobrá koupě… No a taky bych se ráda optala těch, co pás doma mají, jak jste s ním spokojené a jaký byste doporučily?

XenieRo

Hele, mohla bys sem prosim napsat nějaké bližší info k tomu body expressu? Docela mě to zajímá. To je na 20 minut, že? A je to doba během které se tělo zapotí?