Luke19

Čůrání psů u keře

Zasadil jsem před domem různé keře a rostlinky.. Poslední dobou mi však na tyto místa chodí močit psy. Lze tomu nějak zabránit ?

Nejlepší odpověď
anonym

Tomu nezabráníš. Pokud je volný přístup ke keřům, prostě k těm keřům budou chodit psi značkovat. A rostou nebo nějak chřadnou?

Další odpovědi
www

Psi, ne psy, tam močí proto, poněvadž značkují svoje teritorium a čtou jací další psi jsou v okolí. K tomu jim slouží právě vyčnívající všemožné útvary.
Zabránit tomu lze tak, že vyrobíš jinou, atraktivnější pomůcku pro jejich značkování.
Přestříkáním keřů, stromků ap. čímsi zápachajícím je kontraproduktivní, o to víc budou značkovat 😉.

badisko

no prodava se chemie ..:D jako odpuzovace psu a kocek ..:D psiska nemaji radi ten pach a tak se tomu vyhybaji …jinak uz jen nejaky sikovny plotek kolem stromecku ..vim jak psi moc dokaze behem chvile spalit okrasne stromky napriklad túje a jim podobne … priste je dobry tamn dat nejakou barieru ..treba neco takoveho .. http://www.plo­tovecentrum.cz/ce­loplastove-pletivo-polynet-ploty-centrum-plotove.html#za­lozka-1 v bauhausu ..Obi a podobnych obchodech toho maj plno a kdyz si clovek vybere to prave tak to vypada i pekne ..hlavne ma pokoj a nemusi lamentovat nad potrebou hafanu … …:D a porad nakupovat nove stromky …:D

cochee

Ano. Být v okně s puškou a psy střílet.

To je samozřejmě nadsázka, pro ihned se pohoršující milovníky psů. Nicméně tomu fakt nezabráníš jinak, než že bys tam hlídal. Leda že bys každý keřík nebo kvítko extra oplotil.

Mi vlastní pes obchcává auto. Přestože jsem ho několikrát chytil při činu a udělal na něj silné „bububu,“ dělá to furt. Jednou přeteče pohár a seřežu ho jak psa.

honza19hk

plot a do něj eklektrickej ohradník pro krávy. Pokud dosten jednou 10kV víckrát tam nepude. Mám to vyzkoušený na stejným problému co máš ty. A psa ani nic jinýho to nezabije,dostane ovšem pořádnou šlupu.Není tam žádný proud takže ho to zabít nemůže.je tam jen 10 tisíc voltů.Navíc je to pulsní zdroj.