Avatar uživatele
zjentek

Čůraj příznivci urinoterapie do zdrojů pitný vody?

Doplňuji:
..a jaký že to fór mezi brňany koluje?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gagaga před 3454 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

K urinoterapii je třeba vlastní moč, která se používá pro prevenci a léčbě. Takže se domníovám, že vtip, který si vyprávějí Brňané, se týká vztahu k Pažanům, nikoliv urinoterapite.

U příznivců urinoterapie je to stejné jako u běžných jedinců. K této terapii potřebují jen urinu, jak jsem se dověděla cca před 10 lety, když jsem si koupila knihu Sám sobě doktorem od J. Cíngroše. V jedné kapitole si přečetla o urinoterapii.

Cituji jeho slova, která se dají najít i na netu::
„Poprvé jsem se s touto metodou setkal v Rusku, kde jsem pracoval jako tlumočník různých výprav a později, po Velké sametové listopadové revoluci, jako l. tajemník pro kulturu na čs. velvyslanectví v Moskvě. Tam jsem zažil podobnou situaci, jaká dnes existuje u nás, ovšem
v daleko tvrdším provedení: absolutní nedostatek laciných léků a nezájem lékařů léčit zašvorcové platy. Obyčejným lidem pak nezbývalo nic jiného, než aby sáhli po lidových prostředcích, stali se sami sobě léčiteli.“

atd.
http://vitari­an.webnode.cz/pro­ducts/jiri-cingos-urinoterapie

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Do veřejných ne – neplýtvají cennou látkou…
😉
Do vlastních – možná, podle vlastních preferencí.
Doplňuji:
K Doplnění:
V Brně na Zelném rynku pije chlap vodu z kašny.
Přijde k němu Brňák a povídá: „Kemo, nechlasté tu vasrůvku, chčijó do ní morgoši“.
Chlap nechápavě odpoví: „Pane, já vám vůbec nerozumím, já jsem z Prahyí.“ „Ach tak, pane, pijte pomalu, je studená.“

Upravil/a: gecco

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lamalam

Ano, v Brně o tom koluje pěkný vtip.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepa25

Jen tak mimochodem: urinoterapie je jedna z největších hovadin alternativní medicíny, protože je nejen nechutná, ale i nebezpečná

před 3452 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Jedna verze vtipu – viz odkaz

http://wwwbrn­o.cz/vtipy/de­fault.asp?typ=9&o­blib=1

před 3454 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Lamalam – ti v Brně „só morgoši“, ne preferenti urinoterapie…
😉

před 3454 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek