Kuře

Čumáčkování

Co znamená když mi kočka čumáčkuje nos nebo mi jemně olízne čelo? Předem děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
WeeBear

Nevím, jestli máš namysli to, co dělá náš kocourek. Obvykle si tím vynucuje jakoby pozornost, ale naznačuje tím ‚mazlící‘ náladu, nebo takové přátelství.

Když byl maličký, tak jsme ho naučili, jak se pusinkuje. 🙂 A teď využívá tohle, čumáček nám přitiskává na rty. Ale to už jsem zase jinde. 🙂

mosoj

Pokud kočka strká do člověka svým čumáčkem, mně to dělá mů kocourek, tak věz že to je výraz největší důvěry z jeho strany.