janani

Čtyřměsíční štěně možná jednou za dva dny má škytavku. Co ji může způsobovat a neškodí mu?

Nejlepší odpověď
beer

Způsobit to může začervení štěněte, tedy k veterináři a zvíře odčervit.
Více:
http://www.vet­centrum.cz/sto­dulky/poradna/703/?pid=­4125

Další odpovědi
anonym

Opakování otázek je zde považováno za porušení pravidel. Nauč se používat zdejší šedou vyhledávací lištu vpravo. zadej si „škytání štěněte“ a vyjede ti totožný dotaz
s téměř stejnou odpovědí, jakou ti musel opět napsat beer.

Kat ka Suky

Náš pes škytá pořad a doktor říká že je to normální.Že je to jako u lidí .
Řekni svímu šteněti at na deset sekund zadrží dech :D