jirka F

Čtu referát a paní učitelka se mě do očí směje a dělá to už delší dobu co s tím ?

Dnes jsem četl referát o knize Steré řecké báje a pověsti a když jsem to četl tak se mě paní učitelka smála a povzbuzovala ostatní aby se mě smáli taky a takhle už je to delší dobu třeba kdykoliv čtu referát nebo něco tak se mě paní učitelka do očí směje a ostatní povzbuzuje aby se smáli taky to nějak řešit že se mě paní učitelka při referátu vysmívá ?

Nejlepší odpověď
lexx

pravděpodobně duševně nevyzrálá slepice co z obtížemi udělá pitomej pajdák a vyvyšuje se jak pologramotný mazák mezi bažanty na vojně, ser na ní a pokud to bude trvalé oznámení řediteli školy za její nekompetentnost, nepedagogický přístup výuky, v krajnosti školní inspektorát práce, ona znejistí, vyměkne, uvidíš
Doplňuji:
kantoří jsou různý…na vejšcě jsme měli docenta co nás nařknul z toho že smrdíme, máme pitomé xichty a u zkoušky nás povyhazuje do jednoho…no nepovyhazoval, u státnic byl suprovej, jestli to měl v popisu práce to nevím, dneska je profesorem a děkanem fakulty…

Další odpovědi
zzzlatokopka

No tak to znám, taky jsem takovou krávu měla:-(( ale to bylo ještě za minulého režimu, myslela jsem si, že se snad už taková kráva ve školství nevyskytuje:-(((

Buď čtení přeruš, a slušně se ji zeptej, co je ji na tom k smíchu, ať se o to podělí, že se rád zasměješ taky, nebo to řekni rodičům, ať to s ní řeší oni.

Moje mamka tenkrát ve škole udělala šílený mazec, pak jsem šla do jiné třídy, tam byla paí učitelka suprová a tu krávu jsem už potkávala jen o přestávce. Dodnes veřejně nečtu, raději se to naučím zpaměti.

Kura

To by jsi musel zkusit dát k dispozici nějaký ten referát, aby jsme mohli posoudit skladbu, slovosled apod.
Pokud by tohle všechno bylo OK, tak to říct rodičům a ti ať si stěžují u ředitele školy. Jako důkaz nejlépe nahrát na mobil komplet referát, kde bude učitelka slyšet, jak pobízí ostatní, aby tě zesměšňovali atd.
Učitel není všemocný a je jen zaměstnanec, který může dostat padáka na hodinu.

mosoj

Ještě také musíš říci proč se směje. Určitě to má příčinu.

anonym

Proč se jí na to nezeptáš? Anebo to řekni doma a je to.

mokrygorky

Nesměje se třeba, protože čteš vše 2×?
Doplňuji:
Já myslel jako v tvém popisu otázky :D

arygnoc

pokiaľ je váš ústny prejav ako prejav písomný, niet sa čo diviť.

ale – i ústny prejav sa dá natrénovať.
podobne ako písomný sa dá naučiť.

asi máte či doháňať.

na druhej strane treba priznať, že výsmech nie je vhodná forma výuky.
skúste sa s učiteľkou súkromne porozprávať.

;-Q

jirka F

ne čtu plynule