Čtu po nocích 5000 miliard desetinných míst Ludolfova čísla;

Jsem někde na začátku a čísla mě připadají stejná. Nešlo by tak dlouhé číslo zmenšit? A zda není psáno anglicky? Už mě bolí oči.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/da-se-uz-nekde-na-netu-najit-cele-ludolfovo-cislo-chtel-bych-si-ho-precist

Nejlepší odpověď
Arni

Pokud si pamatuji, tak zkrácené Ludolfovo číslo se učí na základní škole.

Tak trpělivost, jistě se i k tomu dostaneš. Po nocích bych doporučil spát, popř, myslet na pěknou spolužačku.