slaninkaaaa

Čtivá fanstasy knížka?

Četla jsem Riordiana,Lewi­se,Tolkiena…už nevím co všechno ale netuším co mam číst teď…díky :))))

Odpovědi
Daniels

Zkus svět warhammer. Něco se tam najde pro každýho.

martin.jares

Znám, ale jsou dost tlustý a jsou čtyři díly-
Město z kostí
Město ze skla
Město z prachu
Město andělů
Mě osobně hodně zaujali ;)

pokazdejinak

a co Sapkowski a jeho zaklínač Geralt? mně se to líbilo :)
jinak teď čtu Píseň ledu a ohně od George R. R. Martina, ale to je možná trochu drsnější… každopádně čtivé je to dost
a pokud drsný nechceš, tak velmi pohodová je Zeměplocha od Terryho Pratchetta – 1. díl se jmenuje Barva kouzel

kablik

četl jsem spoustu scifi románů ale knihu " Vesmírná Odysea a Rajské fontány" od Clarke, Arthur Charles považuji za nejlepší, doporučuji, skus, pokud budeš vědět o něčem lepším tak dej vědět, rád si ji přečtu…

brawldawe

čtyrlístek