ShyDoe

Ctíme jiné kultury

Dobrý den,
celá otázka zní takto :
Ctíme jiné kultury: Do jaké míry máme ctít kulturní, náboženské a společenské zvyky jiných národů? Máme se snažit přizpůsobit, když žijeme jinde, a požadovat od jiných, aby se přizpůsobili našim pravidlům, když žijí u nás?

  • máme napsat cca 10 vět na tuto otázku. Prosím neporadil by jste mi někdo, co tam mám napsat a nějaké příklady ? Mám dvě věty o tom, že když někam jedu tak jako tu jejich víru a kulturu musím respektovat, ale zase nadruhou stranu se nenechat ovlivnit a že bych měla chránit tu svou. Nic víc nevím, co bych z toho vytěžila… Díky.Budu vděčná za každou radu :)

Nejlepší odpověď
led

Ctíme iné kultúry, tak ako ctíme aj iných ľudí.
Ak sa zdržujeme v kraji s inými zvyklosťami, je dôležité dávať pozor, aby sme domácich nechtiac neurazili, či nezaviazali vykonať niečo proti svojej vôli (z povinnosti). Zvlášť citlivé je to v Ázii