Drap

Ctili jste dnes tradici a měli k obědu svatomartinskou husu ?

A nebo čím jste ji nahradili ?

Nejlepší odpověď
Deli

Já vůbec nevzdychla, že je svatý Martin. No, stejně nepřijel 🙂
My měli na přání dětí Jarní směs s hranolky, můj vlastní recept z kuřecího masa a zeleniny.

Další odpovědi
brillant

bažant

anonym

Ještě jsem se nedívala do remosky, ale peklo se v ní nějaké maso. Dám si ho k večeři. Jinak u nás v mase převládá kuřecí.
Doplňuji:
Takže jsme měli šunko-fleky (tedy spíše vrtule).

huxa

vínem

hanulka11

my kachnou

Orange

Jasně že ne, nějaký tradice mi jsou ukradený.

Damiana

Nahradila jsem ji tím, že jsem popřála svému kamarádovi Martinovi.:-) Oběd vskutku nebyl v duchu české tradice – bulgur s uzeným Tofu, mrkví a vlašskými ořechy. Nemohli jsme se nafutrovat husou, protože jsme celé odpoledne tančili, to by to vypadalo!:-D

Matthew

z pětima knedlama ja.