Čtete v jídelním lístku výpis z alergenů?

Občas si to přečtu ze zvědavosti, jelikož nemám žádné alergie, ale zdá se mi, že jsou některé informace o alergenech nepravdivé. Dá se tomu potom věřit, nebo je to tam jen z povinnosti a nějak to dopadne.

Nejlepší odpověď
anonym

Ne, nečtu, mně spíš zajímá, jestli je v nabídce bůček. 🙂

Další odpovědi
klumprt

Nečtu a docela by mě zajímalo, jestli je to pro alergiky nějak užitečné, nebo jestli jde jen o další evropskou debilitu.

Rocker

Nečtu,alergii mám jen na dušenou mrkev:-)

Front

Nečtu, hromadná stravování nevyužívám.

Klaproth

Nečtu.

anonym

Nečtu to, protože nemám alergii na nic (pouze na tento systém, čili kapitalismus).
A stejně když jdu do hospody na jídlo (což je tak jednou za rok při nějaké návštěvě nějakého místa), tak se zajímám jestli je v nabídce guláš v jakékoliv podobě (normální či segedinský).

pucipuci

Pí*ovina z EU, kdo je alergický, tak ví na co a ostaní to nezajímá.