janek66

Čtete údaje na obalu výrobků,které kupujete pravidelně?

Dnes jsem koupil majoránku,stejný obal,stejná cena,jen místo 8.gramů 6… ☹

Nejlepší odpověď
Miroslavst

A co ta někdejší akce v bývalé Hypernově na stolní olej. Byl levnější, to je pravda než všude jinde, ale obsah místo litru byl jen 900ml.
Ano, koukám a někdy se člověk nestačí divit, ale bohužel je to v pořádku, jelikož i na cenovce je to uvedeno a zákazník je tudíž dle zákona informován.

Další odpovědi
Neguš

Pravidelně určitě ne,ale údaje tam často nejsou všechny-často chybí i cena nebo gramáž,výrobce ap.Obchodníci si to hodně usnadňují.Nebo jsou údaje napsány tak malým písmem,že se to nedá přečíst.

Michal Kole

Ne, koukám první na cenu a potom na složení.