ReHu

Čtete knihy?

Dnes jsem četla krásný citát. Je to obraz dnešní doby.

„Jediné, co je horší než nečíst knihu za poslední tři měsíce je
žádnou knihu za poslední tři měsíce nepřečíst a myslet si, že
to nevadí.“ – Jim Rohn

Nejlepší odpověď
Terryle

Bez čtení si nějak neumím představit život. Toho času sice není tolik (a někdy ani nálada) a nečtu nic bůhvíjak kvalitního, ale bez toho to nejde. A navíc když člověk čte brak, tak má pak příšernou radost, když tam najde nějakej pěknej citát… :o) z toho pak mám mnohem větší požitek než z nějaký vzletný hodnotný literatury.

Další odpovědi
iwetax

Nejdřív jsem chtěla napsat, že už nečtu (od doby kdy vlastním počítač s internetem) Ale jo každý den čtu dceři zrovna teď Deník kocoura Modroočka

tom004

Citát je bezva a knihy také.

led

Papierové, elektronické, audio. Podľa nálady a podmienok.
Stratu času pri cestovaní skracujem e-bookmi.
PS.
Veľmi mi je ľúto práve tých, čo vedia čítať a písať, ale nečítajú. Majú plytkú dušu.

Radujem sa, keď vidím staršieho ako sa učí, číta a na písmenká pozerá lupou. Je to človek, ktorý žije…

panenka

Mám rozečtenou Agatha christie kterou mě půjčila tchýně ale protože ted vůbec nemám čas leží mě u postele už 3 měsíc

SajmonModer

Nečíst knihy je jako umět plavat, ale bát se vody.

Rufus

Myslím, že ve svém věku / 54 / mám od mládí za sebou přečtené vagóny knih a neumím si život bez nich představit, ať po duševní stránce či praktičnosti. TV programy se mě nedávno přenosem sekaly, DVD stávkovalo, tak jsem šla na tutovku, vzala jsem si knihu a skoro ve své malomyslnosti jsem čekala, že následující stránka bude chybět nebo bude bílá, ale ne, skvěle jsem se pobavila, zapadla do děje a bylo to nejlepší, co jsem mohla udělat. Navíc kniha dává to, na co média nemají: rozvíjí fantazii, představivost. Mám ráda i poezii.

hanulka11

Čtu a nyní hodně o zahradě s přibývajícím sluníčkem a blížícím se jarem …a dám do placu prima citáty-které miluji

Vše co potřebujete,
je dům plný knih
a zahrada plná květin.

Největší odměnou za námahu není to ,
co za ni dostaneme ,
ale jakým člověkem nás učiní.

Pralinka1979

Denně čtu 🙂 Do knihovny chodívám většinou ve středu a v pátek 🙂 Bez knih si neumím život představit…

ReHu

Škoda, že nemohu dát Terrylce aspoň 5 bodíčků.
Snad to přece jen není tak špatné 🙂.
Ale když jsem tu četla, že pro někoho je čtení ztráta času, když dotyčný chtěl obsah knihy, tak ten dojem občas mám ☹.