alexandra

Čtete i mejly ??

Miroslave nevymýšlej blbiny,přečti si mejl a polož znovu otázku ohledně zmenšení filmu,třeba nám někdo poradí.
Jsem zvědavá,jak rychle mi tuto otázku smažou,když je to vlastně vzkaz.Hezkou dobrou noc!!!!!!
Doplňuji:
Jééé,Ty jsi rychlej,než jsem Ti to napsala tady,tak už jsi mi odpověděl tam.Je vidět,že hopsáš sem a tam.Tak nic.

Nejlepší odpověď
Jahoda

E-maily kontroluji pořád. Mám je na záložce a vždy se mi tam zobrazí, že mám nový e-mail 🙂

Další odpovědi
panenka

Pokud nejsem mimo PC tak meily čtu pořád.

Miroslavst

Nehopsám, mám pošťáka a ten mě upozorní na nový mejl a tak si ho přečtu.
Jinak si myslím, že někdo mejly čte a někdo jen někdy.
Kdy jste si naposledy přečetli mejly?

PostApMan

Zmenšení filmu? škoda že jsem tu žádnou takovou otázku nezahlíd.

Pro Miroslavst: Přečetl jsem si je 3 minuty zpět, když jsem si všimnul dotazu Čtete i mejly?? – mě se věci musej připomínat, asi si taky pořídím pošťáka (nevim jak tomu google nadává)

Michal

Ať se chová jak uzná za vhodné.