Pomelo74

Čtete Bravo Girl? Nebo jiné časopisi pro náctileté?

Nejlepší odpověď
Alesh

Přiznám to na rovinu … nečtu. 🙂

Další odpovědi
barnajka

Bejvávalo, bejvávalo…hooodně dávno tomu :))

Ponytail

Když jsem patřila mezi náctileté, tak jsem ho četla. Pak ještě časopis Dívka a Top dívky. Jó, to byly časy:-)

arygnoc

ne, my starší si čteme Dalimilovu kroniku, jsou tam drby z naší mladosti.

iwetax

Už bych si ho nekoupila, protože rady jak flirtovat s nejhezčím klukem ze školy nebo jak se oblíct na první rande mě už nezajímají. Určitě to jsou užitečné časopisi pro mladé a měli by stát míň peněz aby si je mohli dovolit i puberťáci s malím kapesným.

Klidně si , ale přečtu knížky od Lenky Lanclové pro dívky, protože jim rozumím víc než čtení pro dospělé ženy.