Avatar uživatele
Fred

Cteni v aj

Cetli jste nejakou knihu v anglictine, abyste si jazyk zdokonalili? Muzete nejakou doporucit? Nejlepe neco poutaveho, zabavneho a pritom „dobreho jako aj-cteni“? A take k sehnani v knihovne 😉
Dik 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, anonym, 1popelka1 před 5050 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

četl jsem jich mnoho jak dobrovolně, tak povinně v rámci studia, je jich nepřeberné množství… jako rekreační četbu bych doporučil „Three Men in a Boat“, autor Jerome Klapka Jerome. Edice Penguin Popular Classics, měla by být běžně k dostání. Nasmějete se.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Ano, četl jsem spoustu knih. V angličtině, němčině, francouzštině, maďarštině, polštině. Je to zajímavé čtení. bohužel jsem tomu vůbec nerozuměl.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
1popelka1

Píšete o knihovně, takže si na stránkách vaší knihovny klikněte na online katalog, zřejmě půjde o katalog Clavius, ale i kdyby jiný, princip bude skoro stejný.
Klikněte si na „kombinovaný dotaz“,
dejte vyhledávat v „jazyk dokumentu“ – angličtina.
A vyjedou vám všechny tituly v angličtině.
Dotaz si samozřejmě může upravovat různě – podle autora, klíčového slova, od data vydání…
Mě se dobře četl Malý Princ nebo povídky od Edgara Alana Poa.
Nové knihy bývají i označeny – stupněm složitosti, co si pamatuji bylo jich např. u Bookworms 6 stupňů, mají značení na knize
Přeji příjemné počteníčko.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek