DIH

Čtení knih..

Jak člověku prospívá když čte hodně knihy.?

Nejlepší odpověď
iceT

No to je mi otázka…
Jak prospívá čtení?Lepší vyjadřovací schopnosti-nebudeš za neandrtála,co umí říct dvě věty,schopnost zapamatovat si jaké iy se kde píše,lepší možnost při psaní slohových prací,pokud jsi ještě ve škole…no prostě všechno okolo gramatiky a vyjadřování.

Další odpovědi
marci1

Samozřejmě, že velmi. Nejen že se dozví hodně informací a faktů, které dosud neznal, ale určitě si zlepší jazyk a pravopis v té řeči, ve které tu knihu čte.

led

Ten, kto veľa číta, dokáže pochopiť aj túto otázku.
Ten, čo nečíta, nechápe ani dôvod otázky. Prečo ste ju položili?
Pokiaľ využijeme len to, čo sme sa naučili v škole, či nutné vedomosti k práci, naša schopnosť vyjadrovania sa, myslenia sú len na základnej úrovni.
Čítanie kníh napomáha rozvoju mysle.
Aj tu rozoznáme v príspevkoch náruživých čitateľov od tých, čo čítajú len odbornú literatúru, či dokonca tých, čo nečítajú nič, teda okrem sms a facebooku.