Kepler

Připadá mi to dost bizarní, ale proč ne. Dovedu si představit společnici, která nedržkuje, bez námitek splní přání, umyje mi nádobí. V případě, že by mě otravovala, tak bych zmáčkl tlačítko OFF na levém prsu a kdybych si chtěl pokecat, tak tlačítko ON na pravém prsu. Takovou Andulu bych mohl mít svým způsobem i rád.

Další odpovědi
marci1

To rozhodně ne! Co lidské teplo? 🙂

aliendrone

Tak to tedy VÁŽNĚ NEVÍM. Na jednu stranu si dovedu krásně představit ty OHROMNÉ VÝHODY (jak už lidé přede mnou zmínili), na druhou stranu KDE je ten uspokojující pocit z „potřebnosti“? Když zařídím/vyřeším „neřešitelné dilema“, zvládnu něco, co je zcela mimo schopnosti průměrné ženy? To uspokojení „co by si beze mne chuděra počala“ a pokud je to doprovázeno i její pochvalou (jaký jsem „chlapák“, která potěší dokonce i tehdy, když je očividně licoměrná!) – no nevím, jestli bych tohle pociťoval v případě „chytřejší a mutlifunkční automatické pračky/myčky nádobí/etc.“! ;)

Jednou věcí jsem si jistý – my chlapi o dokonalé ženě SNÍME, ale ROZHODNĚ JI NECHCEME! ;) :)

BTW – než se do mě pánové pustíte, tak i když neznám vaše semetriky, věřte mi, že si je UMÍM MOC DOBŘE PŘEDSTAVIT, dost možná i ještě „vymazlenější prototypy“! :D :D :D

Kelt

A proč by ne. Neměla by blbé řeči, že není uklizeno a že má toho hodně. Neříkala by, že nestíhá a já se válím doma. Byla by neúnavná, a dalo by se naprogramovat, co bude říkat a co ne. I jaká bude fyzicky, jak bude vypadat. Nebudu se muset doprošovat, nebo poslouchat výčitky. Škoda, že to není v nejbližší době a nezasílají vzorky na vyzkoušení. Hned bych se přihlásil, že chci takový vztah zkusit.

Gonfaloniér

Tohle už je možná počátek konce lidstva. Třeba už se přestane úplně rozmnožovat a začne zcela žít mimo skutečný svět.

Roman71

Upřímně řečeno, nedokážu si dost dobře představit, že bych přišel z práce domu a místo milého pohledu viděl ten samý „pokrfejs“ bez známky přirozené pozornosti a citů.. To by bylo poněkud depresivní.

Možná, že by se našli tací, kteří by do vztahu se strojem šli už jen ze zvědavosti nebo jiných pohnutek.. zklamání životními zkušenostmi, kdo ví?

orwell

Vypadlo mi v otázce druhé písmenko a tak jsem využil možnost opravy. Otázka poskočila nahoru jako nově položená před pár minutami, zatímco odpovědi zůstaly a jejich čas vložení v řádu hodin s tím nějak nekoresponduje. Ne, že by mně to vadilo, ale je to takové divné…
Ale pár slov k věci: dřív jsem byl velký fanda techniky a obdivovatel rozličných vynálezů, ale teď mně z toho všeho naskakuje husí kůže. Proč to?

aliendrone

Protože životní zkušenosti. Jistě jsi se už MNOHOKRÁT přesvědčil, že i ta nejskvělejší idea se v praxi dá DOKONALE ZPRASIT. Podívej třeba jen na internet – Google, FB, škoda mluvit. O demokracii či diktatuře proletariátu nemluvě. :(

orwell

Jo, tak nějak to bude. Marně se snažím vzpomenout si na jedinou věc, která nebyla zneužita. A propos, když už jsi zmínil internet, dostala se mi před pár dny do rukou kniha Thorstena Petrowskiho „Bezpečí na internetu“. Žádná horká novinka, vydáno v r. 2014. Jsem asi v polovině a ani se mi nechce číst dál. Kdybych tohle všechno věděl, když jsem začínal, asi bych si to silně rozmýšlel.

jirka F

@marci1:Cože jaké lidské teplo máš konkrétně na mysli 😄

marci1

Stačí se s někým obejmout a už cítíš co? Lidské teplo! 🙂