Heřman

Čtečka a karta (chyby)

Dobrý den. Mám čtečku karet když strčím kartu čtečky tak z 10 počítačů de jen na dva. To znamená že někdy jde a někdy nejde. Mohly byste mě poradit. Děkuje Heřman

Odpovědi
chudst

Mate namysli nejakou externi ctecku karet pres USB? (Nikdy jsem o ni neslysel). Pokud ano, tak chyba muze byt v tom, ze na nekterych pocitacich nemusi byt treba nejake ovladace, ktere toto zarizeni potrebuje. Nebo je poskozene a v tom pripade zajit do servisu.

Nebo pokud jste to myslel tak, kze vam nejede karta a zkousel jste to na vic pocitacich, tak si holt proste kupte kartu novou. Dneska neni cena zavratna, tu nema opravovat pravdepodobne smysl (jestli jste ji mel jeste v zaruce, tak reklamovat).

Hlada

Podobný problém se čtečkou jsem také měl. Pomohla výměna kabelu. Ono ani moc možností k opravě není. Vlastní čtečka není opravitelná, ovladače také žádné nemá. Snad jen vyčistit kontakty.