dust8

ČT24 je něco jak zprávy nonstop, nebo jak byste jej popsali?

Nejlepší odpověď
zjentek

Tak formuloval bych přesně, když už… „ČT24 je něco jak nonstop opakování zpráv.“

Další odpovědi
anonym

Nepřetržitý zpravodajský servis

Mc Merkurion

… „ČT24 je zpravodajský kanál České televize, který se 24 hodin denně věnuje převážně zpravodajství. Stanice začala vysílat 2. května 2005 prostřed­nictvím internetového a digitálního satelitního vysílání.“ (zdroj čt) … ovšem s tou objektivností jsou na tom asi jako Blesk …

Edison

Mno… proložení publicistickými pořady… Podívej se… uvidíš. Možná si i uděláš vlastní obrázek.

Edison

McM: Iluze o objektivnosti si teda iluze nedělám, pořád je to ale nejmenší zlo na našem zpravodajském trhu, spolu s ČRo.