G4MBL3R

Čt. deník pls help

ahoj četl nekdo knihu Tajný Deník Adriana Molea?
pokud ano a pamatujte si to tak bych potřeboval pomoct s temito otázkami: 1)Kam A skym odešla máma?
2)Kam jel na Prázdniny?
3)Komu pomáhal v ulici?
4)koho mel rád?
5)Jakou barvu ponožek
nesmeli mít do školy?
6)koho přivítaly v ulici?
7)Méno psa
Prosil bych toho co mi pomůže aby to napsal jako 12ti letej kluk zakl. školy dekuju moc
Doplňuji:
ČTENÍ KNÍŽEK MĚ TOTIŽ NEUVĚŘITELNĚ NEBAVÍ

Odpovědi
Gollumek.88

přečti si ji, je to docela zábavná knížka a není tlustá, má jen 144 stran a velkým písmem.

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/search?hl=cs&sa­fe=off&client=fi­refox-a&rls=org.mozi­lla%3Acs%3Aof­ficial&q=tajn%C3%BD+den%­C3%ADk+adriana+mo­lea+%C4%8Dten%­C3%A1%C5%99sk%C3%BD+den%­C3%ADk&aq=0&a­qi=g1&aql=&oq=taj­n%C3%BD+den%C3%AD­k+adriana+mole­a+%C4%8Dten%C3%A1%C5%99&­gs_rfai=