CSS koder- práce z domu

Jak myslíte, že je v dnenší době těžké se uživit jako CSS kodér na volné noze?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Pokud máte za sebou velmi kvalitní reference pro významné zákazníky tak jistá šance je, ale jinak moc šancí nedávám. Dělat weby se už učí na ZŠ a živí se tím, kde kdo.

Další odpovědi
blesk26

Uživit se tím nevím, šance asi nebude příliš velká, ale přivydělat si tím jde určitě … třeba zrovna nějakého kodéra na příležitostné zakázky sháním :)

anonym

není to problém, pokud máte REFERENCE + TALENT, tzn. umíte vytvořit originální, vkusný a praktický design pro jakýkoliv účel…

pokud NEmáte talent na design, pak je znalost CSS jen jednou z mnoha kterou budete potřebovat. …