habibi14

CSOB leasing – co mám dělat?

pred asi 6 lety jsem si vzala auto na leasing,bohuzel se pokazilo a csob souhlasila ze si ji vezme zpet a nabidne to odkupu a pak ze se uvidi kolik doplatim na zbyvajici splatkach,bohuzel cas sel a banka se neozyvala,s tim ze mi rekli ze se vcas ozvou az to bude hotove,teprve nedavno jsem si opet zavolala jak to vypada a tam mi bylo sdeleno ze uz to maji advokati a ja se mam s nimi spojit,tak jsem i udelala a k me hruze jsem zjistila ze bance mam zaplatit i s advokatnimi vylohy pres 180 000 ! co mam delat? nic mi nesdelili a ani nenapsali,protoze mezitim jsem se odstehovala ale adresu radne nahlasila,po,uze mi nekdo prosim? sona

Odpovědi
Jambalaya

To je nějaké divné, ne? Tvrdíte, že si ČSOB vzala auto? Pak na to jistě bude nějaký doklad, případně smlouva. Dále, pokud banka nabídla, že auto prodá, jste povinna hradit splátky až do doby prodeje vozidla, teda dle mého názoru. Máte-li rovněž doklad o tom, že jste nahlásila změnu bydliště, pak doporučuji se rovnou obrátit na právníka.

poradna

Pokud jste se s ČSOB domluvili na tom, že splácení přerušíte, a ČSOB nyní z toho, že jste přerušili splátky, dovozuje negativní následky pro Vás, mělo by se jednat o administrativní omyl na jejich straně, který by měl být řešitelný. Pokud by nebylo možné věc vyřešit smírně, máte šanci uspět v soudním řízení, které by se proti Vám případně rozběhlo. Máte-li zájem, obraťte se na On-line poradnu pro dlužníky, která se případy jako je ten Váš, zabývá.