crvok

Crvok Co znamená toto: Ordinální číslo 325 se nepodařilo v dynamicky propojované knihovně SHDOCVW.dll najít.

V hlavičce hlášky je uvedeno: Mcci BROWSER.exe.

Nejlepší odpověď
Mozeq

Dej si pozor! Shdocvw.dll je kritickou součástí exploreru a proto je dost terčem malwaru… pokud soubor úplně chybí tak ho pravděpodobně antivir odstranil, protože byl napaden a považoval ho za hrozbu.
Pokud nechybí, tak by mohl být napaden nějakým škodlivým programem, který antivir nezjistí.
Doporučuji oscanovat celé PC nějakým programem proti malware a pokud je soubor odstraněn, tak Shdocvw.dll někde sehnat, třeba z jiného pc, nebo na internetu.