FlAsh_7

Cracknutý Netflix?

Včera, když jsem si stahoval písničky na mě vyjel odkaz na nějakou pirátskou stránku, kde se necházela cracknutá aplikace Netflixu pro android. Jsem slušný člověk a nestáhl jsem si ji. Chci se jen zeptat, jak ta „odemknutá“ aplikace může fungovat, když všechny ty filmy a seriály jsou někde v cloudu? To přece nedává žádnou logiku, a to takových aplikací je více.

Odpovědi
anonym

Samozřejmě že žádná funkční cracknutá verze netflixu neexistuje. Tohle jsou jen takové vábničky kterými se snaží útočník donutit vás k tomu abyste si dobrovolně nainstaloval jeho bitcoin miner 🙂 dřív lákali reklamami typu „POZOR MATE V TELEFONU 5000 virů, RYCHLE SI STAHNETE NAS ANTIVIR“ a tim jste si do telefonu nainstaloval jejich vlasntí vir … další obvyklý trik je „HURA VYHRAL JSTE IPHONE, RYCHLE SI STAHNETE NASI APLIKACI A VYZVEDNETE VYHRU“, nejen ze jste si stahl jejich vir ale jeste jte jim kvůli vyhre predal osobni informace … no a ted holt zkousi stejny trik přes duverive uzivatele kteri si mysli ze se da netflix snadno cracknout a vy jim tak date sve vlastni pristupove udaje na netflix, coz pozdeji mohou vyuzit az zjisti ze jste si aktivoval skutecne predplatne v te chvili vam heslo zmeni a ucet odcizi 🙂