nikolenka25

Crack na QuadCoreM2

Nikde nemůžu najít crack na QuadCoreM2 a nevím si s tím rady
Doplňuji:

1. Já plavat umím a v tomto počasi už to je na houby a za 2.Pro mě ta hra znamená všechno a udělám vše aby jsem to mohla hráát!!

Odpovědi
Michal Kole

  1. Crakem porušuješ zákon a licenci ke hře
  2. Je to proti zdejším pravidlům
  3. Zeptej se na warez foru, tam budou vědět a zákon neřeší
  4. Je hezky, jdi do bazénu, nauč se plavat to ti bude k životu a hlavně ke zdraví užitečnější než shánět crack na hru, která tě za pár týdnů omrzí.

Umět plavat po tobě může chtít vysoká škola (na některých je plavání povinné), a taky na některých středních školách.

Taky to vyžadují někteří zaměstnavatelé, např. České aerolinie.

taxio

Musíš se nejdřív registrovat na hlavní stránce QuadCoru až budeš registrovaná tak se ti tam zobrazí stažení už si s crekem

Zdroj: http://www.qu­adcore.cz/