ČR je 13. nejlepší zem na světě?

Co vy na to? Nejen škarohlídi s typicky čecháčkovským skepticismem, co neustále emotivně a nekriticky pomlouvají rodnou vlast!
Co takhle trochu objektivity a strohých faktů, i z východního bloku na 3. místě není zase snad tak špatné, ne? Bližší, odkaz níže:
http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/255651-cesko-je-13-nejlepsi-zemi-na-svete-pro-praci-a-zivot-vede-dansko.html
Doplňuji:
ad zl@tk@, provedla OECD, jež je nezávislá. Rozhodující jsou kritéria, která jsou pro všechny stejná.
Je snazší pofidérně zpochybňovat než uvádět věcné argumenty, že?

Nejlepší odpověď
tom004

To skutečně není špatný výsledek.Věřím,že to bude čím dál tím lepší.A těch lidí,které jsi popsal bude rychle ubývat.

Další odpovědi
rosinka

Já jsem ten škarohlíd, který z určitých důvodů žije v Česku nerad. Nejsem ovšem čecháčkovský skeptik a věřím na dobré změny, které jsou zákonité, protože všechno ve Vesmíru se obrací ve svůj opak. Takže by se mohlo stát, že když já odsud uteču tam, kde je mimořádně dobře, tam se to zrovna přetočí a u nás taky, takže to bude naopak. 🙂 Já mám z toho radost, že jsme na 13.místě a na 3. místě!!!!

dědapetr

Doufám,že ti co to hodnotili tak tady žili za 10000 Kč hrubého a nebo jako nezaměstnaní nebo jako matky samoživitelky­.Jestli je to hodnocení jako průměrná mzda v ČR,tak je to jasné.Vlast nikdo nepomlouvá,ale systém vládnutí a korupce.

Drap

To je skvělé, hlavně ty sociální jistoty všichni musí ocenit.

mosoj

Nevím že bych někdy pomlouval ČR jako takovou, dokonce nedám na její krásy dopustit a nikdy jsem nebyl u moře !! a v zahraničí všeho všudy dvakrát a vůbec mně to
nepřijde.
Kritizuji pouze poměry a prováděnou politiku a to je snad dobře ! Mohlo být lépe !!!!
i kdyby se neprodal zlatý poklad republiky !!
K tomu by bylo ale třeba trochu nacionálního , racionálního a sociálního smýšlení. A nezaměňovat slovo sociální za socialistický !!!!!!

www

Taky jsem ráno četl. Souhlasím s Drap, jako důchodce si cením hlavně sociálních jistot jenž nám máš milý, na 13. místě hodnocený stát poskytuje. Vivat !

zl@tk@

Velmi záleží na tom kdo si zadává takovýto typ průzkumů.

lexx

13 není špatná pozice akorát chleba za to nekoupím a v 50+ mě nezaměstná nikdo. Ale jistě, tahle generace co pamatuje zlý socík patří na smetiště dějin či lépe do krematoria aby neškodili.

anonym

Malý příklad z tábora podjatých odrodilců:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/cesko-je-vyborne-multikulturni-zeme