msi

Čpavková voda je cítit, i když je zavřená. Co s tím?

Ahoj, mám čpavkovou vodu v té origoš lahvi plastové jak se dá koupit… přelíval jsem si trošku, ale ted to mam zavřené a unika to, je to cítit furt i přes to, že je to utažené… mam to zabalené ve 4 taškách a stejne to je cítit… co s tim? Zbytek už nepotřebuju, tak mam to uchovat ve sklepe někde, nebo přelít do nečeho (čeho?)? Nebo kam s tím, když už to ani nepotřebuju to množství? Díky za jakoukoliv radu..
btw: je to právě víčko, ta dětská pojistka :)

Nejlepší odpověď
Emefej

Pokud už to nepotřebuješ, tak to odnes do sběrného dvora, na shromažďování nebezpečných odpadů tam jsou zařízeni.

Další odpovědi
gecco

Varianta B – nalej do odpadu a důkladně propláchni…
Vzhledem k množství odpadu si této ´drobnosti´ místní čistička ani nevšimne…
😉

mosoj

Do zátky dát gumové těsnění. Nebo ještě lépe skleněná lahev a gumový špunt.
Pokud se toho chceš zbavit, odevzdej ve sběrném dvoře. I to vylití v tomto objemu a síle lze akceptovat i když to správné není.