ABCDEFG

Potřebuji licenci k tomu, abych mohla natáčet cover verze písniček?

Dobrý den, chci se zeptat na takovou věc ohledně youtube. Potřebuji licenci k tomu , abych mohla natáčet cover verze písniček? ( vlastní verze písní )předem děkuji za odpověď :)

Odpovědi
Jantar2

ne… Sice by bylo slušné dovolit se autotovi, ale ani to nepotřebuješ (Jedná se poze o slušost/for­malitu)

ivzez

Zeptat se autora, nikoliv interpreta
(jen v některých případech je to stejná osoba).

ABCDEFG

Děkuji :) ráda bych si dovolila , ale nejsem si jistá, jestli by mě (například) taková Beyonce odpověděla :D