mrkwosh

Counter strike 1.6 (neviem ja nato)

Ako si spravne nastavit RATY v countery?? stale mi to nejak nechce ist a mam stale ping okolo 110 a mne to sice nelaguje a taham so sebou cely server… Dakujem

Odpovědi
marek.29

Změň server.. takový servery, kde to tobě laguje a to i když máš slušné internetové připojení sou na prd. A pokud je to jen „kosmetická záležitost“ že ti svítí ping 110 a to „nedělá dobrej dojem“ tak na to kašli 😉 každopádně já si hledal svůj TOP server cca půl roku hraní Counter strike. A vyplatilo se to! Jede mi to tam krásně, jsem v TOP ranku a takhle se nejlíp zdokonalíš – ještě nějaká pěkná sada map a co víc si už přát.. 🙂