leachim

Counter strike 1.6 mi píše toto

Divejte vám ukažu co mi to tam piše:
Video mode change failure
The specified video mode is not supported.¨
The game will now run in software mode.
A salbym komplem to neni.. a tak už nevím no co s tím mám dělat s d3d mi to jde s lagama s sowtware to jde ale grafika na piču a na plsne rozlišeni lagy jedině my to šlo vždy jen s OpenGl na plno a pohodička 😁 a teď prostě ne :(( Nevíte čím to je ?? :((

Nejlepší odpověď
Tazman

Když se hra pokouší změnit rozlišení a barevnou hloubku (video mode) tak jí DirectX odmítne poslechnout. Příčiny by mohli být následující:

  1. chybný ovladač grafické karty
  2. starší verze DirectX
  3. poškozený konfigurační soubor hry

Pokus o nápravu:
Přeinstalovat ovladač grafické karty
Přeinstalovat DirectX
Přeinstalovat hru
Na internetu zjistit kde je ten konfigurační soubor a pokusit se ho upravit podle potřeb (komplikované).
A pak je ještě možnost, že máte moderní HW a hra potřebuje nějaký Patch či opravný aktuální balíček. Občas se i toto stává.

Neaktualizoval jste si operační systém? Neinstaloval jste něco?

Snad jsem pomohl.