snarkon

Counter strike 1.6

hraju cs 1.6 pres nonsteam a když dám který koliv libovolný server tak mi to ho načte všechno jenže jak mi to najede tak nestihnu dat ani to OK a sekne se mi to a dělá to tak pořád a ještě před pár dny to šlo a od té doby to nejde zkoušel jsem to i přeinstalovat a nic pořád.
Doplňuji:
ať stáhnu jakoukoliv verzi tak to nejde..

Odpovědi
rodier

zkus jinou verzi treba z uloz.to tyhle nonsteam cska bejvaj dost orezane, nektere mi taky delali problemy.

leporela22

taky jsem měl takový problém může to být nějaká špatně stažená mapa a nebo nějaký plugin

ja sem si counter strike stáhnul zde

Zdroj: tracker.cztorren­t.net/torrent/cou­nter-strike-1–6-bots-100-serveru-100-nej-map/72813