QU33G

Counter-Strike 1.6

zdravím

jak se dá založit klan v cs? něco málo o tom vím … zkoušel jsem hledat a moc jsem nepochodil tak kdyby nekdo mel nejake postrehy, zkusenosti tak napiste radu :)

piste cokoliv o tom vite…

diky moc

Nejlepší odpověď
chudst

Klany? Mate na mysli tym? Pres Hamachi. Hamachi musi mit nainstalovani vsichni, kdo ho s vami budou hrat. Pote staci, kdyz jeden vytvori sit, ostatni se do ni pripoji – a nekdo ve hre zalozi server, kde se bude hrat. Ostatni se tam pripoji a hrajete.

Neco si o tom muzete precist treba zde: http://www.so­e.cz/counter-strike-1-6/navod/105-jak-vytvorit-vlastni-counter-strike-1-6-server.html

Další odpovědi
honza19hk

hlavně musíš mít síť ,založit server,pak se připojí další hráči a můžete hrát.