martinju

counter strike 1.6

dobry den chtel jsem se zeptat.nainstaloval jsem si hru Counter Strike 1.6 ale neukazuji se mi pismenka prosim poradte dekuju

Odpovědi
Chico

zkusil bych hru přeinstalovat. Jednou jsem měl podobný problém pismenka byla tak přehazena žě se to nedalo přečíst a někde nebyli, nainstaloval jsem to potom z jiné instalačky. nebo mužete zkusit stáhnout nějaký crack který to opravý. nebo mužete zkusit v nastavení hry když ji zapnete změnit nastavení Grafiky. Když na hlavní nabídce zmáčknete klávesu O zobrazí se tabulka s nastavením tak klikněte na 4. záložku s nápisem video a tam si zkuste pohrát s prvím políčkem renderer zkuste nastavit jinej. jestli to nepomůže tak zkusit to ostatní.

Jo a hru vypnete když v hlavnim menu (ktere nevidite) zmáčknete klávesu Q a následně potvrdíte okénko Enterem ;)