KOnoshi

COSPLAY OBCHODY

Áhoj lidi mám problém: Potřebuju sehnat nějakej dobrej cosplay obchod protože zrušili ten z kterýho sek kupoval nevíte někdo o nějakym dobrym? (pokud možno Evropskej nebo nejlíp Českej) předem dík moc za všechny odpovědi :)

Odpovědi
smida3

na fantasyobchod.cz mají spostu cosplay a larp věcí, společně se spoustou doplňků. Navíc mají dobré poštovné a rozumné ceny. Snad to pomohlo .

Viku-san

Určitě ebay protože je to fakt spolehlivé a k něčemu je i poštovné zdarma.:) Sice je to asi z Číny ale je to fakt spolehlivé…stačí si jen udělat Pay Pall :)