trepi

copywriting

Dobrý den, chci se zeptat, jestli máte někdo zkušenost s psaním článků za peníze. Na kterém webu by to mohlo být důvěryhodné? Děkuji za odpověď

Odpovědi
ivzez

Na žádném.

Pročtěte si pár článků a zjistíte, že jsou všechny napsány
úplně stejně – povrchně bez hlubších znalostí,
poměrně často i se stylistickými chybami.

Projděte si nabídky, za jakých nabízejí hotové články,
a bude Vám jasné, že to nejsou seriózní nabídky ani
pro objednávající ani pro copywritery.

Spíše se pokoušejte psát sám a případně
oslovovat různé firmy a drobné podnikatele.

Jita Vava

Obrátila bych se na firmy zabývající se internetovým marketingem a optimalizací webových stránek (většinou i jejich tvorbou). Takové firmy mívají pozici copywritera. U takové firmy si můžeš většinou prohlédnou reference a zhodnotit zda působí věrohodně a poté firmu oslovit se svojí nabídkou.