Bééruška

Copak se asi dnes zdalo

Miiroslavovi?O nas to vi, tak ať se pochlubí!!

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Abych splnil přání sdělit co se mi zdálo odpovím. Odpovím však tak, aby nikdo nepoznal vo co go :D
Byl jsem někde, už nevím kde. Byl tam stůl na něm počítač a plno kabelů. Místo zdířky na mikrofon tam byla díra. Pak se tam objevil nějaký pán a koukal co pod tím stolem dělám. Jeho manželka ho poslala (asi každý ví kam). Já se mu představuji a on mě a hrozně se smějeme.
Víc nevím.

Další odpovědi
led

určite, ako naháňa pinčla do Orska a v tajge mu vyšiel benzín. Len, či mal svoju obľúbenú vestu?

anonym

ha ha