fcoop

Congo jenge tongohlenge zanga řengeč?

Asi v 6.-7.třídě ZŠ jsme měli svoji tajnou řeč NGO-NGO.
Souška učitelka z nás bývávala pološílená -ale co by jste od dospěláka chtěli…
Tak tedy – jenge tangadyngy něngekdongo,kdongo jengeštěnge ongovlangádangá tunguhlenge pringímanga

řengeč?

Už jsem z toho trošku vyšel,chce to mluvit a mluvit.

Nejlepší odpověď
annas

Také jsem uměla tajnou řeč, ale byla založena na jiném principu. K prvnímu slovu se přidávala poslední slabika dalšího slova, vic už si nepamatuji.

Co je tohle za řeč?
Je tady někdo, kdo ještě ovládá tuhle prima řeč?

Sna jsem se nezmýlila.

Další odpovědi
iceT

Musela jsem si to přečíst dvakrát,než jsem pochopila,co se po mě chce:-)
Jistě,pamatuju,měli jsme jako děti obdobnou řeč,jen s jinou koncovkou.

Ella

Měli jsme podobnou… =)
Znělo to asi takhle: Apahopoj, copo topo jepe zapa řepeč? =D