Comodo Internet Security Premium..

Comodo Internet Security Premium..nebo Comodo antivirus na starší počítač
Nod 32 jsem používal licence skončila Avg zpomaluje Avast nechci jinak dík za odpovědiF

Nejlepší odpověď
badisko

pouzivam comodo uz nejakej patek a alespon pro mne je best …pokud by jsi chtel tak komodo melo akci (comodo internet security 2012 Pro ..)tak bych ti mohl poslat odkaz je to licence na rok zdarma .....zadnej crek nebo neco podobneho ..proste legal …problem by ovsem mohl nastat pokud ..by jsi z nejakeho duvodu preformatoval disk …pok uz by jsi ho nemusel rozbehnout .....jak tady psal kolega hlasky na kazdem rohu no to neni az tak pravdou ze zacatku jo nez se nastvi ale pak pohoda navic jde v nastaveni tech hlasek podstatne ubrat ..a na starsich pc..nebrzdi chod jede dobre …
Doplňuji:
jo a je v cestine …dalsi vyhoda …

Další odpovědi
Bedy

Je zbytečné utrácet za zabezpečení domácího počítače. Já doporučím Microsoft Security Essentials, obsahuje nejen klasickou antivirovou ochranu, ale i antispyware a antirootkit. A firewall ve Windows je, myslím si že pro většinu uživatelů je naprosto dostatečný.

Pokud byste MSE nechtěl, doporučím AVIRA Free.
Oba tyhle antiviry jsou nenáročný i na starším počítači nejsou nijak znát a patří mezi kvalitní produkty. AVIRA akorát není v češtině, to se nemusí každému líbit.

anonym

domovská adresa http://www.co­modo.com/ jinak jej mám i v CZ http://www.co­modo.com/home/in­ternet-security/free-internet-security.php?ke­y5sk1=1b4af9fb76de­e104632d208743dfb9292a7c­d156&key5sk2=2128&k­ey5sk3=135218­9883000&key5sk4=2128&k­ey5sk5=135218­9941000&key6sk1=&ke­y6sk2=FF160&ke­y6sk3=6&key6sk4=cs&ke­y6sk5=CZ&key6sk6=0&ke­y6sk7=Google&ke­y6sk8=114402&ke­y6sk9=16801050&ke­y6sk10=true&ke­y6sk11=58b932c910db6e241­346edd8f0bb88a0dc­be701a&key6sk12=2034&­key7sk1=2&key1sk1=or­s&key1sk2=Goo­gle, a jsem spokojený, fakt je dobrý, má i sandbox

mosoj

Otázka, která opatří do toho okruhu, kde je každý kdo umí zapnout počítač specialista.Comodo je antivir jako každý jiný ( má své chyby i přednosti, jenom hlásí často nebezpečí které nebezpečím není). Na druhé straně je to lepší, než kdyby nehlásil nic.
Comodo jsem odinstaloval a používám velice dobrý a samozřejmě pro Windows dobře odladěný Microsoft Security Esencials spolus Defenderem je to víc než dostatečná ochrana od samotného stvořitele OS..

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/take-vam-vlezl-trojan-do-pocitace-ze-stranek-odpovedi-cz