ten který je

Co způsobuje změnu v poloze atomů?

Odpovězte bez nápovědy!

Nejlepší odpověď
anonym

tak to už je i na mě moc je to Newtonův zákon ale už jste mi dal zabrat bez nápovědy to nedám potřebuji aspon popostrčit

Další odpovědi
mosoj

Pokud položím takovouto pro většinu již těžkou otázku je třeba ji přesně položit !!!
Pokud to ovšem myslím vážně.
V poloze atomů ? Kde ? V molekule ? O jakou molekulu se jedná ? Jakou v ní mají vazbu atomy z kterých se skládá ? Iontovou, kovalentní nebo kovovou. A takto bych mohl pokračovat donekonečna.

Pokud se jedná o molekulu konkrétní látky atomy v ní mají neměnné prostorové uspořádání v atomové mřížce. Při chemické reakci si mohou místa jen vyměňovat. Nebo se tvoří jiná látka s sobě vlastní atomovou mřížkou.

Marsyas

Ve vzájemné poloze atomů? To už trošku zavání izomerií. Ale jinak asi polarita vazby, ne?