dust8

Co způsobuje, že se mi občas samovolně otevírají dveře do pokoje i když zrovna není průvan?

Je to nějaká technický závada? Na duchy to nevypadá.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Způsobuje to negativní energie emanovaná některými zdejšími uživateli (jako jsem třeba JÁ) při čtení tvých dotazů. Neboj, dokud tě neprokleje samotná Její Excelence démonická velvyslankyně led nějakým tím svým voodoo prokletím, tak je to zcela neškodný jev. ;) :D :D

Další odpovědi
dubraro

Osa otáčení dveří možná není přesně kolmá (křivě zazděné futra).

anonym

je komické že hypotetickou možnost, že by to byli duchové si vůbec zvažoval, jsem rád že jsi dospěl alespoň k závěru že je to lehce nepravděpodobné 🙂

dust8

Doplňuji: Jedná se o plně zavřené dveře, které se občas prostě sami pootevřou.

anonym

ano to je moc zajímavé. I kdyby byly zamčené na dva západy a přesto se občas pootevřeli, byla by za tím technická závada spíš než duchové …