Marenka

Co způsobuje,že na LCD televizi není celý obraz a jak to odstranit?

Máme LCD televizor a napojeni jsme přes Digi tv a na okrajích není ani logo televizí a bohužel ani výsledky,prostě jakoby to bylo moc široké a na obrazovku se to nevejde.Co s tím jde udělat?

Odpovědi
anonym

obraz do lcd televizoru prenaset pomoci HDMI kabelu – uz jen to obdobne problemy umi vyresit protoze po hdmi se obe zarizeni mnohem snaze domluvi na pomerech stran obrazu, rozliseni atd…

http://vga-dvi-hdmi.heureka.cz/f:11990:­252507/

//

lcd i satelitni prijimac pracuji digitalne neni rozumne mezi nimi prenaset data postaru analogove (av scart, cinch, s-video …), prave takove snahy pak pusobi problemy

mosoj

Je to otázka nastavení formátu v televizi. Váš přijímač zřejmě neumí automatické přispůsobení zobrazení vysílanému formátu, nebo tam máte nastavené něco na pevno.
Vyhledejte si v menu nastavení formátu a navolte automaticky, nebo alespoň poměr zobrazení 16:9.