zjentek

Co způsobuje typickou vůni interiérů vozů?

Přece auta mají svou typickou vůni auťáků, především ta nová, domnívám se. Ale nejen ta. Mohou za to plasty? Taky mě napadlo zbohatnout na stromečcích s vůní auťáku, kdybych věděl, odkud se bere. (; (;

Nejlepší odpověď
Schluker

Zalezi na tom kterem aute, ale je to kombinace vseho v interieru, takze kuze, plasty, guma, textil… automobilky to docela resi :) jinak prodavat vuni noveho vozu neni uplne spatny podnikatelsky zamer, ale mela ho uz spousta lidi, nabidka je siroka 😉

Další odpovědi
elkon

Pokud pominu nové vozy, tak určitou vůni mají např. spreje na čištění plastů ve voze.

xiperio

Je to vůně použitých materiálů. U starších vozů buď nějaká přidaná vůně nebo odér posádky.

Jurisss

Chlapi, doporučuji vám tyto vůně do auta, voní fakt skvěle a jsou ekologické

https://www.wol­fgarage.sk/vo­ne-do-auta/california-scents-vone-do-auta/

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Elkon, jo, třeba citrónovou, nebo boro.

Ale máš recht. V těch sprejích ta vůně „vozu“ je. Objeví se, když vyčpí vůně přídatné. Takže už asi tuším, odkud vítr fouká. (;

Teď mě vlastně napadá, že v různých přípravcích na vlasy se silikonem je podobná vůně taky. Jo, ten základ tam bude… HA, i get it, i got it! (;