Co zpusobuje nemoc ?

Jak se muzem nakazit?

Nejlepší odpověď
dudu

Určitě dlouhodobý stres, který snižuje imunitu organismu. Nemoc také mnoho vypovídá o našem chování se ke svému tělu a je důsledkem toho, že málo vnímáme jeho varovné signály. Pak mají volnou cestu viry, bakterie a jiné breberušky.

Další odpovědi
Miroslavst

Tvoje otázka bohužel není dostatečná.
Nemoc může způsobit mnoho příčin.
Můžou to být viry, bakterie a bůh ví co ještě.
Rovněž tak nákaza není dostatečně popsána, ale to se vlastně týká tzé nemoci. Nákaza může být vzduchem, dotykem, krví, jinými sekrety (sliny), je toho prostě spousta.

Michal

Nemoc je způsobena viry,bakteriemy, dědičností,nebo vnějšími vlivy. Dobrou životosprávou­,hygienou ,vhodným pitným režimem a zdravým sexem nebo sexem s ochranou,můžeme vzniku nemoci předcházet.Důležité je nemoci nebagatelizovat,ale nebýt velmi úskotní.

holčička

Nakazit se můžeme když příjeme do styku s nemocný nebo když mame nizkou imunitu.Příčin je mnoho a jen takovému onemocnění se nedá zabranit.