edeltrudak

Co způsobí 2 schování ?:-)

Ahoj můj bratranec-o 10 let mladší udělal ve škole dost velkej průšvih-„hrál“ si s hasickým přístrojem a dostane nejspíš 2 schování.Co to obnaší-důsledky.Nemam nejmenší zkušenost…

Nejlepší odpověď
Drap

Bude mít dvojku z chování. To je tak všechno. Jak ho za to pochválí jeho rodina, to tady nikdo nemůže odhadnout.

Další odpovědi
Hamon

edeltrudak: kam ho schovají?
atena11: jaký dudek?

anonym

No, podle mne by se měl bratranec přestat schovávat. Provedl to už dvakrát a někdo mu to zřejmě spočítá.
Dvojka z chování je snížený stupeň hodnocení, což znamená, že žák má kázeňské problémy, ale ještě není třeba z toho vyvozovat nějaká další výchovná opatření.
Každopádně by si měl bratranec ke svým hrám vybírat jiné věci než hasicí přístroj a podobné vybavení školy. Pokud způsobil škodu, tak by ji měla po něm (jeho rodičích) škola požadovat.

atena11

2 z chování není nějak velikej průšvih… za dvojku ho vyloučit nemohou bude mít asi nějakou dudku nebo napomenutí, ale navíc je to teť pololetní vysvědčení to není ani tak důležité…
Doplňuji:
Oprava dutka

anonym

Nikdy jsem dvojku z chování neměl – ale neumím si představit nějaké praktické důsledky – určitě to nebude mít vliv ´na funkci´ – navíc, předpokládám, na základní škole.
Jinak by se mohlo jednat o např. odebrání (nepřiznání) stipendia, problém s ubytováním na internátě/koleji a podobně. Přesně mu (nebo jeho rodičům) to ale objasní jeho třídní.

LeVovič

také jsem si kdysi, když jsem byl na základní škole hrál s hasicím přístrojem – zkoušel jsem, zda funguje…bohužel fungoval. Já jsem dostal pár facek od učitele a myslím že třídní důtku nebo tak něco a samozřejmě bylo potřeba zaplatit naplnění hasicího přístroje. Také záleží na tom, jak syn ve škole působí, jestli to byl jeho první průšvih a nebo jich už bylo více :)

honza19hk

ve škole nic,jen bude na vysvědčení místo 1 dvojka. Nicméně jeho rodiče by mu měli naflákat.S ha­sičákem se neblbne a už vůbec ne s ním stříkat po chodbách.