autacek

Co zobete sami za pilule?

Nejlepší odpověď
Drap

Jen ty co musím a mám jich každý den hrst.

Další odpovědi
annas

Nejsem pták, abych zobala pilulky. Pokud jsem je brala, nikdo mně při tom nepomáhal, brala jsem je sama.

Užívám jen bylinky v tekutém stavu, extrakty od dvou nejmenovaných firem, které se zabývají regenerací, tedy přípravky s bioinformačními učinky, které působí na zdraví.

Bohužel, nebo bohudík nejde o bylinné likéry jako jjsou Becherovka, Fernet a další.

Edison

Nejraději nic. Ale musim… Na tlak a pulz. Jinak vyjímečně brufáč, někdy coldrex, céčko, nějakej ten -fen na krk a olynth na nos.

quentos

Občas hořčík – proti únavě. Jinak to musím zaklepat – žádné nemusím, ani sám, ani ve společnosti.

mosoj

K čemu ti to bude?

ivzez

»Zobat pilule« = doping nebo braní drog
Nedělám (nedělala jsem a nemám v úmyslu dělat) ani jedno.

led

annas, „bylinky v tekutém stavu“ myslíte becherovku a podobné lieky? 🙂

annas

Asociace. Uvědomila jsem si, že musím doplnit, abych se sama neprohlásila za konzumenta bylinných likérů:-))

led

ale sú dobré a malom množstve aj liečivé.

annas

Díky. Becherovku jsem neměla ráda, připadá mně sladká, ale občas jsem si na trávení dala fernet.

Ale na Slovensku se vyrábí výborný likér, jmenuje se Tatranský čaj, bylinkový má 52 %, nejsilnější s chininem 72 %. Dostala jem jako dárek z SK. Jen jsem olízla, to stačilo … to byla síla.

Ještě k těm extraktům, když jejich výroba začínala, ředily se alkoholem. Protože je nemohli řidiči, změnila se jejich výroba, jsou bez alkoholu, ale i bez cukru.