Avatar uživatele
autacek

Co zobete sami za pilule?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? peterd108 před 1956 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Jen ty co musím a mám jich každý den hrst.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Nejsem pták, abych zobala pilulky. Pokud jsem je brala, nikdo mně při tom nepomáhal, brala jsem je sama.

Užívám jen bylinky v tekutém stavu, extrakty od dvou nejmenovaných firem, které se zabývají regenerací, tedy přípravky s bioinformačními učinky, které působí na zdraví.

Bohužel, nebo bohudík nejde o bylinné likéry jako jjsou Becherovka, Fernet a další.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Nejraději nic. Ale musim… Na tlak a pulz. Jinak vyjímečně brufáč, někdy coldrex, céčko, nějakej ten -fen na krk a olynth na nos.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Občas hořčík – proti únavě. Jinak to musím zaklepat – žádné nemusím, ani sám, ani ve společnosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

K čemu ti to bude?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

»Zobat pilule« = doping nebo braní drog
Nedělám (nedělala jsem a nemám v úmyslu dělat) ani jedno.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

annas, „bylinky v tekutém stavu“ myslíte becherovku a podobné lieky? 🙂

před 1956 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Asociace. Uvědomila jsem si, že musím doplnit, abych se sama neprohlásila za konzumenta bylinných likérů:-))

před 1956 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

ale sú dobré a malom množstve aj liečivé.

před 1956 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Díky. Becherovku jsem neměla ráda, připadá mně sladká, ale občas jsem si na trávení dala fernet.

Ale na Slovensku se vyrábí výborný likér, jmenuje se Tatranský čaj, bylinkový má 52 %, nejsilnější s chininem 72 %. Dostala jem jako dárek z SK. Jen jsem olízla, to stačilo … to byla síla.

Ještě k těm extraktům, když jejich výroba začínala, ředily se alkoholem. Protože je nemohli řidiči, změnila se jejich výroba, jsou bez alkoholu, ale i bez cukru.

před 1956 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek