agentpv

Co určovala písmena cca: „A2C3“, co hlásila lékařka sestře při omakání přirození na prev. prohl. (před 1990)?

Nějak jsem si na to vzpomněl při čtení jednoho dotazu od Auťáčka. Pamatuji, že nám rok co rok doktorka stahovala předkožku, prohmatala varlata… a pak hlásila sestře nějaká písmenka a číslo. Mysleli jsme si, že je to kod pro to, jak jsme kdo vyspělý, protože nějaké vysoké číslo měl kluk, co byl velký, měl chlapský hlas… prostě vyspělejší než my ostatní. Pamatujete to také?

Odpovědi
autacek

Tak to by mě též zajímalo.