Co znamenají zkratky a nápisy u motorů všech výrobců zahradních traktorů?

Např I/C,ENDURO,FORMULA

Nejlepší odpověď
venkovan

Reklamní taháky, že tyto motory jsou lepší než takto neoznačené. I/C je označení u motorů Briggs-Stratton a uvádělo se, že se lépe startují, mají přiměřený výkon ke spotřebě, nižší hluk než standard s přihlédnutím k pořizovací ceně motoru.
V podstatě bych víc než tato označení při výběru sekačka dal na blízkost servisu, rychlosti dodání náhradních dílů v sezóně (u některých značek se někdy čeká i měsíc, rychlosti opravy základních poruch. Přihlédl bych na předpokládanou kvalitu s ohledem na cenu a aby motor byl k požadovanému výkonu dostatečně silný. Levné stroje zpravidla bývají někde ošizeny na kvalitě dílů. Ale drobnému uživateli při šetrném zacházení to může stačit.