Nikuuš

co znamenají tyto trojúhelníky, jaký mají smysl a proč se používají? http://data.whic­dn.com/images/51228959­/tumblr_mhnj5

http://data.whic­dn.com/images/51178038­/tumblr_mhl4y2GZ­i11rimeyno1_400_lar­ge.jpg atd…

Nejlepší odpověď
anonym

Vidím to daleko jednodušeji. Trojúhelník v obrázku Tě upozorňuje na jeho určitou část, kde máš hledat něco, co je uvedeno s popise. Někdy tam s velkou dávkou fantazie můžeš vidět něco, co tam vidí ten, kdo na takový obrázek upozorňuje.
Doplňuji:
V rámci nesmrtelných kolováků mi přišel nejméně dvacetkrát odkaz, kde byl z obrázku takto označen objekt, ve kterém mnozí viděli „boží oko“, anděly a „osudová znamení“. Nejdříve jsem takový obrázek dostala v souvislosti s hořícím Světovým obchodním centrem, kde v tom kouři někdo viděl tvář Boha.

Další odpovědi
huxa

Na této fotce bych to odhadl na ty pobožné trojuhelníčky, přesný význam neznám, nicméně mělo by to znamenat boha, oko boha, něco v tomto smyslu

badisko

nevim presne u tohoto obrazku ..ale taky me napadlo to co mistra huxu…jen opravim ze s okem boha to nema nic spolecneho spise je to jeden ze 4 symbolu alechymie z raneho stredoveku…tento znaci ohen......dalsi jsou vzduch.. voda zeme…nebo je to trojuhelnik materializace ..tento ohen tedy muzsky symbol …obracene by byl .zenskeho rodu tudiz.. zeme ..predstavuje kalich …a dokonce to i sedi v pozadi je dym…ale taky ma pravdu ocko…muze to byt jen vyznaceni nejakeho bodu..ale ja tam nic nevidim..