Spartaboy

Co znamenají symboly v messengeru?

Co znamená nevybarvená bublina s fajfkou, co vybarvená a co ta třetí možnost?

Odpovědi
marci1

Když na Messengeru pošlete nějakou zprávu, tak se vedle oné zprávy vždy objeví kolečko, které vám říká, jaký má odeslaná zpráva stav. Celkově se mohou vedle zprávy objevit čtyři formy tohoto kolečka, kdy každá z těchto forem značí něco jiného. Pokud se zobrazí pouze kruh s modrým obvodem a průhledným středem, tak to znamená, že se vaše zpráva teprve posílá. Pokud se zobrazí kruh s modrým obvodem a s fajfkou ve středu, tak se vaše zpráva odeslala, ale prozatím nebyla druhé straně doručena. V případě, že se kruh kompletně zbarví do modra a uprostřed se objeví bílá fajfka, tak to znamená, že vaše zpráva byla druhé straně doručena. A nakonec, pokud se celé kolečko promění v miniaturu profilové fotografie druhé strany, tak to znamená, že si dotyčný zprávu zobrazil. A pokud si chcete zobrazit přesné informace o doručení zprávy, tak stačí, abyste na ni prstem klepnuli. 🙂
https://jablic­kar.cz/5-triku-v-messengeru-ktere-by-mel-znat-kazdy-jeho-uzivatel/

Dochy

Asi by to chtělo napsat v jakém messengru (je jich asi tak 3 zadnice) a na jaké platformě.

Spartaboy

Na facebooku. Na androidu.